O mně

Zdravím! :) Dáme se do toho?

Alter ego pod nickem: Vexa
Jméno, kterým mě reálně volají: Veronika
Věk: 25
Existence v: Bratislava
Stav: šťastně zadaná
Sociální statut: pracující snílek
Momentálně navštěvovaný ústav: knihkupectví Martinus :)


Čas odměřuju: za prvé, I´m hardworking class :D. taky čtením, seriálováním, sledováním filmů, psaním, časem s mým milým, ťukáním na skypu, informováním se o aktuálním dění, PC hrami, už někdy i kreslením ...

- RÁDA: 
barvičky: snad téměř všechny, ale nejvíc modrá, fialová, zelená, růžová, černá, bílá, okrová
oblíbené číslo: 8
jídlo: těstoviny na různé způsoby, ovoce, zelenina, smažák s hranolkama (:D), čína, rizoto, cokoliv se sýrem
pití: caffe latte, zelený čaj, minerálky, pomerančový džus, frisco, kofola!
seriály: so many series, so little time ... :D mám ráda vtipné, mystické, teenagerovské, thrillery, akční, rádoby pohádkové, vztahové ... a hlavně jich sleduji hodně :)
knihy: byla bych tu do zítra :D ale nejsem moc vyhraněná, přečtu spousty různých žánrů, ale nejraději mám fantasy, sci-fi, nějaký ten románek, klasiku, i literaturu faktu ... bojím se napsat konkrétní tituly, protože bych na další zapomněla a křivdit žádné z nich nechci :)


Nějaký ten rozepis? Nu, jsem, myslím, celkem obyčejná dívka, která se rozhodla podělit o svůj názor a sdílet s ostatními své myšlenky a nadšení z největší vášně, knih.

Kombinací různých hlásek jsem došla až k nicku Vexa, na netu ale momentálně vystupuju pod různými přezdívkami, z nichž většina je zkomoleninou mého jména. :) Pod dalším nickem, vytvořeným na základě jména mě ale najdete na jistém nejmenovaném WoW serveru, kde proháním své další alter ego, krásnou a nebezpečnou šamanku, bojující v rámci aliančních vojsk za práva všech stromů a zvířátek v azerothské divočině (:D aka Rhonneya na Twinstaru, těší mě).

Loni v prosinci jsem oslavila pětadvacáté narozeniny. Znamením jsem tedy kozoroh ( v jiných horoskopech kůň, jabloň nebo husa :D).

Mám tetování na pravé lopatce, fénixe, a až se konečně rozhodnu napevno, budou dvě další. :) .

Kdo jsem? To sama moc posoudit neumím, na každého můžu působit jinak. Ale podle mě jsem dost diplomatická osobnost, trochu nerozhodná, milá, občas dost umíněná a poměrně uzavřená, dlouho trvá, než si k sobě lidi připustím. :)

Odmalička mám spoustu snů. Často se pro něco impulzivně nadchnu, chvíli u té činnosti vydržím a stejně tak rychle mě nadšení opustí. Některé sny mi ale vydržely doteď. Jedněmi z těch velkých tužeb jsou například vlastnit obsáhlou knihovnu (což, když jsou finance, ráda plním :)) a hodně cestovat (což už jde hůř), ale hlavně být šťastná.

Na základní škole jsem se učila francouzsky a anglicky, s angličtinou jsem pokračovala i na střední, k čemuž jsem si přibrala ruštinu a španělštinu a s angličtinou jsem absolvovala i v rámci povinných kurzů na vysoké. Taky jsem si zapsala jeden semestr japonštiny, ale kromě základních frází po mně nic nechtějte. :)

Připsala bych mraky věcí, ale zatím ukončím tento článeček jedním z oblíbených mott:

Všechno se děje z nějakého důvodu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Každý komentář čtu a moc potěší! Díky, že se mnou sdílíte svůj názor. :)